Smulkaus ir vidutinio verslo administravimas ir valdymas

Collection:
Mokslo publikacijos / Scientific publications
Document Type:
Knyga / Book
Language:
Lietuvių kalba / Lithuanian
Title:
Smulkaus ir vidutinio verslo administravimas ir valdymas
Publication Data:
Vilnius : Kronta, 2001.
Pages:
288 p
Notes:
Bibliografija. Reikšminiai žodžiai: Verslumas; Verslo klasifikavimas; Smulkus vidutinis verslas; Verslo apskaita; Darbo planavimas; Įmonių reputacija; Entrepreneurship; Business Classification; Small Medium Business; Business Accounting; Job Planning; Corporate reputation.
Contents:
Įžanga — I. SVV socialinės ekonominės prielaidos — 1. Smulkaus ir vidutinio verslo formavimosi sąlygos. Verslumas ir jį lemiantys veiksniai. Smulkaus verslo atsiradimo ir steigimosi motyvacija. Smulkaus ir vidutinio verslo atsiskyrimo ir kūrimosi istorinės industrinės sąlygos. Verslininkų aktyvumo palaikymo ir skatinimo veiksniai. Verslo normos ir kultūrinė aplinka — 2. Lietuvos verslo įstatyminė norminė bazė. Smulkaus ir vidutinio verslo įstatyminės norminės bazės stabilumo problema. SVV rėmimo ir finansinio administravimo mechanizmas. Smulkaus ir vidutinio verslo plėtros problemos. Verslo esmės ir turto samprata — 3. Verslo klasifikavimo formos ir kriterijai. Verslo formų klasifikavimas. Smulkaus verslo plėtros Lietuvoje tendencijos ir galimybės. Europos bendrijos ir komercinio verslo klasifikacija. Smulkaus verslo tipizavimo ypatumai užsienyje — II. SVV faktoriai ir priemonės — 4. SVV įmonių reputacijos ir įvaizdžio formavimas. Įmonės reputacija ir jos kėlimo priemonės. Įvaizdis ir jo formavimo priemonės — 5. Žmogaus darbas ir darbo jėga. Darbo jėgos kaip veiksnio reikšmė. Personalo administravimo ir valdymo nuostatos. Pareigybių ir personalo vertinimas. Darbo planavimas. Personalo darbo apmokėjimo formos ir sistemos. Personalo mokymas. Rinkos dalyviai ir jų pažinimas. Karjeros ir įsidarbinimo problemos — 6. Bendradarbiavimo ypatumai. Kultūros ir oficialaus bendradarbiavimo įvairovė.Pasirengimas renginiams ir bendravimui — III. SVV finansinis ir informacinis administravimas bei valdymas — 7. Verslo apskaitos ir finansinio pagrindimo administravimas. Įmonės veiklos apskaita. Ūkinių operacijų fiksavimas ir atpažinimas. Atskaitomybė. Balanso teorijos ir politikos įgyvendinimas. Kainų funkcijos ir rūšys. Kainų politika ir kainodaros būdai — 8. Smulkaus ir vidutinio verslo integracija į tarptautines rinkas — Literatūros sąrašas — Priedai.
Keywords:
LT
Apskaita / Accounting; Darbas / Labour. Work; Įmonių reputacija; Smulkus vidutinis verslas; Verslas / Business.
EN
Business Accounting; Business Classification; Corporate reputation; Entrepreneurship; Job Planning; Small Medium Business.
ISBN:
9986879515
Related Publications:
Permalink:
https://www.lituanistika.lt/content/46011
Updated:
2020-05-22 19:16:52
Metrics:
Views: 59
Export: