Sporto renginio darnus planavimas: aplinkos vertinimas

Collection:
Mokslo publikacijos / Scientific publications
Document Type:
Straipsnis / Article
Language:
Lietuvių kalba / Lithuanian
Title:
Sporto renginio darnus planavimas: aplinkos vertinimas
In the Journal:
Notes:
Reikšminiai žodžiai: Sportas; Renginiai; Planavimas; Darnus vertinimas; Sports; Events; Planning; Consistent evaluation.
Keywords:
LT
Darnus vertinimas; Kūno kultūra ir sportas / Physical training and sports; Planavimas; Renginiai.
EN
Consistent evaluation; Events; Planning.
Summary / Abstract:

LTTyrimo tikslas - įvertinti sporto renginio darnaus planavimo aplinkos aspektus. Tyrimo metodai: mokslinės literatūros analizė, pusiau struktūruotas interviu, turinio analizė. Rezultatai: atlikus tyrimą matyti, kad sporto renginių darnus planavimas Lietuvoje nėra itin populiarus. Sporto renginių darnus planavimas gali būti palankus aplinkai tik tada, kai visiems - socialiniams, ekonominiams ir aplinkos - veiksniams skiriama pakankamai dėmesio, laiko ir lėšų, o darbui surenkama komanda, išmananti savo darbą. Kadangi tyrimo metu buvo išskiriami tik du iš trijų veiksnių (mažiausiai dėmesio skirta aplinkos veiksniams), galime įvardyti trūkumus. Tyrimo metu atskleisti šie darnaus sporto renginio planavimo privalumai: atliekų perdirbimo sprendimai - atliekų rūšiavimas, socialiniuose tinkluose skleidžiama žinia apie rengiamą darnų sporto renginį. Planuojant darnius sporto renginius, įtraukiami ir savanoriai. Savanoriai padeda ir reklamuoti tokius sporto renginius. Gamtos tausojimo sprendimai: prizai gaminami iš ekologiškų priemonių; nuomojama įranga; maitinimas netoli sporto salių ar gyvenamųjų vietų; energijos taupymas; apgyvendinimas arti sporto salių. [Iš leidinio]

ISSN:
2538-7944
Related Publications:
Mokslinių tyrimų metodologija ir metodai : (edukologija ir kiti socialiniai mokslai) / Kęstutis Kardelis. Šiauliai : Lucilijus, 2005. 398 p.
Permalink:
https://www.lituanistika.lt/content/82001
Updated:
2022-02-10 20:35:05
Metrics:
Views: 13
Export: