Paaugliai apie žalingus įpročius ir jų formavimąsi šeimoje

Collection:
Mokslo publikacijos / Scientific publications
Document Type:
Knygos dalis / Part of the book
Language:
Lietuvių kalba / Lithuanian
Title:
Paaugliai apie žalingus įpročius ir jų formavimąsi šeimoje
Notes:
Reikšminiai žodžiai: Alkoholis; Narkotikai; Paaugliai; Rūkymas; Tabakas; Šeima; Žalingi įpročiai; Addictions; Alcohol; Bad habits; Drugs; Family; Smoking; Teenagers; Tobacco.
Keywords:
LT
Socialinės problemos / Social problems; Mokytojų ugdymas / Teacher education; Narkotikai; Paaugliai / Adolescents; Socialinis ugdymas / Social education; Tabakas; Žalingi įpročiai; Vaikai / Children.
Summary / Abstract:

LTStraipsnyje nagrinėjama problema susijusi su vaikų ir paauglių žalingų įpročių susidarymo situacija šeimoje. Narkotizuojančių medžiagų (tabako, alkoholio ir narkotikų) vartojimas tarp paauglių aktualus ir pavojingas socialinis reiškinys. Prieš kelerius metus tėvai manė, kad jų vaikams tikrai nekils toks pavojus, šiandien, deja, viskas atrodo kitaip. Paaugliai pradeda nuo ne taip iš pirmo žvilgsnio pavojingų dalykų - alaus, vyno, miksų, cigarečių, klijų ar aerozolių. Tačiau tokia pradžia dažnai turi ir tęsinį - jau stipresnes narkotines medžiagas. Šeima pirmiausia turėtų nesudaryti sąlygų atsirasti žalingiems įpročiams, o jeigu jau taip atsitinka - pasirūpinti jų prevencija. [Iš leidinio]

ISBN:
9789986387800
Permalink:
https://www.lituanistika.lt/content/74760
Updated:
2020-04-24 06:49:04
Metrics:
Views: 17
Export: