Tautiškumas ir pilietiškumas: sintezės keliai : (dokumentų rinkinys)

Collection:
Mokslo publikacijos / Scientific publications
Document Type:
Knyga / Book
Language:
Lietuvių kalba / Lithuanian
Title:
Tautiškumas ir pilietiškumas: sintezės keliai: (dokumentų rinkinys)
Alternative Title:
Nationality and Civil Awareness: Ways of Synthesis
Publication Data:
Vilnius : Vilniaus pedagoginio universiteto leidykla, 2006.
Pages:
124, [1] p
Keywords:
LT
Dokumentai / Documents; Kultūrinis identitetas / Cultural identitity; Pilietiškumas / Civic behavior.
Summary / Abstract:

LTRinkinyje pateikti dokumentai akcentuoja vienos tautos – lietuvių būtį, likimą ir valstybės įtvirtinimą. Bet tai kartu ir raktas į viso pasaulio pažinimą. Tauta gyvena pasaulyje ir pasaulis – tautoje. Tikime, kad šis leidinys sustiprins skaitytojo tikėjimą ir tauta, ir pasauliu. Taip pat tikime, kad jis taps parankine knyga ir dėstytojui, ir studentui, ir mokyklos mokytojui – visiems tiems, kurie išlieka neabejingi ir ištikimi prasmingam gyvenimui ir egzistencinėms vertybėms. [Iš leidinio]Reikšminiai žodžiai: Dokumentai; Tautiškumas; Pilietiškumas; Sintezė; Document; Nationality; Citizenship; Synthesis.

ENThe documents presented in the collection accentuate the existence, the fate of the Lithuanian nation and the establishment of the state. However, at the same time it is a key to knowledge of the entire world. The nation lives in the world and the world lives in the nation. We believe that this publication will strengthen the reader’s belief both in the nation and in the world. We also believe that it will become a handy book to a lecturer, a student and a schoolteacher – to all those who are not indifferent and faithful to meaningful life and existential values.

Related Publications:
Academic youth and ethnic culture / Svetlana Statkevičienė, Asta Steikūnienė. Rural development. 2009, Vol. 4, b. 1, p. 337-341.
Permalink:
https://www.lituanistika.lt/content/5649
Updated:
2013-04-28 16:17:05
Metrics:
Views: 18
Export: