Įmonės ekonomika

Collection:
Mokslo publikacijos / Scientific publications
Document Type:
Knyga / Book
Language:
Lietuvių kalba / Lithuanian
Title:
Įmonės ekonomika
Publication Data:
Šiauliai : Šiaulių universiteto leidykla, 2002.
Pages:
255 p
Notes:
Bibliografija.
Keywords:
LT
Lietuvos ūkis; Ūkio šakos; Investicijos; Inovacijos; Įmonės planavimas; Įmonės valdymas; Įmonės finansai; Gamybos išlaidos.
EN
Lithuania's economy; Economy sectors; Investment; Innovation; Company planning; Company management; Finance companies; Production costs.
Summary / Abstract:

LTPagrindinė verslo grandis - įmonė. Nuo jos ekonominės veiklos rodiklių priklauso ne tik jos svarba šalies ekonomikai, bet ir padėtis rinkoje, kuriant nacionalinę ekonominę politiką. Taigi įmonės ekonomikai, jos valdymui turi būti ir yra skiriamas ypatingas dėmesys, priimami ekonominiai sprendimai turi būti pagrįsti ir racionalūs. Tai gali padaryti įmonių specialistai, gerai išmanantys teorinius įmonės veiklos ekonomikos pagrindus, sugebantys juos panaudoti praktikoje. Šiandien įmonėse dirbantiems specialistams dažnai trūksta ekonomikos teorijos žinių arba praktinės patirties. Jauni specialistai dažniausiai yra susipažinę su rinkos ekonomikos dėsniais, o vyresnio amžiaus specialistams šių žinių trūksta. Apie tai mes turime galvoti rengdami inžinerinių specialybių absolventus, nuo kurių darbo efektyvumo ir priklausys šaliai keliamų ekonominių uždavinių įgyvendinimas. Vadovėlyje siekiama paaiškinti pagrindinius įmonės ekonomikos klausimus, rekomenduoti jų praktinį pritaikymą valdant įmonės ekonomiką įvertinant rinkos pokyčius ir reikalavimus.

ISBN:
9986383382
Related Publications:
Permalink:
https://www.lituanistika.lt/content/43295
Updated:
2014-06-05 10:08:12
Metrics:
Views: 104
Export: