Apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senatis baudžiamojoje teisėje : disertacija

Collection:
Mokslo publikacijos / Scientific publications
Language:
Lietuvių kalba / Lithuanian
Title:
Apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senatis baudžiamojoje teisėje
Alternative Title:
Statute of limitations of a judgement of conviction in criminal law
Publication Data:
Vilnius : Mykolo Romerio universitetas, 2012
Notes:
Disertacija rengta 2008-2012 m. Mykolo Romerio universitete. Daktaro disertacija (socialiniai mokslai) - 2012. Bibliografija.
Keywords:
LT
Baudžiamoji teisė; Apkaltinamasis nuosprendis
EN
Criminal law; Judgement of conviction
Summary / Abstract:

LTŠiame darbe apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senaties instituto problematika tiriama kompleksiškai, t. y. ir baudžiamuoju teisiniu, ir baudžiamuoju procesiniu aspektais. Tai leidžia visapusiškai ištirti šį institutą. Disertacinio darbo tikslas – atsižvelgiant į iki šiol atliktus mokslinius tyrimus ir jų rezultatus, teismų praktiką ir jos tendencijas, išanalizuoti ir apibendrinti BK ir BPK numatytas apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senaties instituto nuostatas, suformuoti ir pateikti pasiūlymus dėl vieningo senaties nuostatų taikymo, teorijoje bei praktikoje iškylančių problemų sprendimo. Darbe apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senatis analizuojama įvairiais aspektais, ypatingą dėmesį skiriant senaties taikymo sąlygoms ir procesiniams apkaltinamojo nuosprendžio priėmimo senaties klausimams.

ISBN:
9789955194804
Subject Area:
Related Publications:
Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso galiojimo dešimtmetis : pamąstymai apie nepasiteisinusius lūkesčius, esamą būkle ir tolesne raidą / Oleg Fedosiuk. Globalizacijos iššūkiai baudžiamajai justicijai. 2014. P. 27-42.
Permalink:
https://www.lituanistika.lt/content/74179
Updated:
2018-10-30 15:01:15
Metrics:
Views: 6
Export: